Nacházíte se zde: Úvod Reference

Reference

Hodnocení klientů je pro mě velmi důležité, pomáhá mi namířit snahu správným směrem. Děkuji za všechny reference, které odkrývají hodnotu vzájemné spolupráce.

Lenka Vojnová HR manažer, Centrum Robinson
Mentoring HR managera. Podpora v pracovně-právní problematice, návrh personální strategie, spolupráce na HR projektech, odborný a osobnostní rozvoj HR managera.


„Jana je naše HR konzultantka, která mi pomáhá stavět na nohy celé HR v naší firmě. Je to zkušená odbornice, která mi pomohla s nastavením procesů a navazováním obchodních kontaktů. Na všech jednáních působila vždy velmi profesionálně a diplomaticky.
Při nastavování procesů nikdy nedělala práci za mě, jak jsem se zpočátku trochu obávala. Vždy mě nechala, ať si to nejdříve zkusím sama, v klidu mě vyslechla a pak jsme společně zhodnotili to, co jsem vytvořila, a diskutovali o tom, jak to udělat lépe. Jana se i přes své zkušenosti nikdy nechovala povýšeně, byla mi skvělým partnerem a rádcem. K mému rozvoji však nepřispěla pouze tímto. Průběžně mi dávala také nejrůznější tipy, jak a kde se vzdělávat a inspirovat. Jednoduše řečeno Jana je poklad, který mi pomohl více než 100 různých školení.
Jana tam vždy byla pro mě, když jsem ji potřebovala. Při mé časové vytíženosti mi dokonce pomohla s vyhledáváním lidí, neváhala využít vlastní zdroje. A v neposlední řadě mi byla psychickou oporou ve chvílích, kdy toho na mě bylo opravdu hodně, a kdy jsem ještě neuměla pracovat se stresem jako nyní. Neustále mi připomínala, co jsem už všechno udělala, a uměla mě chválit vhodným způsobem, nikdy mi „nemazala med kolem huby“.
Za všechno Janě moc děkuju.“
Kristýna Králová Office managerka, W2W
Tvorba workflow projektu, nastavení pozic včetně kompetencí a odpovědností, nastavení procesu komunikace k projektu, nastavení a implementace HR činností. Analýza stávajícího HRIS jeho nastavení pro hlubší využití.


„Jana mi byla i za tak krátkou dobu spolupráce velkou a nepostradatelnou oporou. Vedla mne při nastavování programu pro pracovní agentury Bláhovec.
Pomáhala mi vyřešit problémy co se týká nastavení samotného systému a prováděla mne celkovou problematikou – zadání ohromného množství dat s odlišnými specifiky, propojování různých kanálů databáze, aby vše fungovalo, jak má. Kdykoliv se vyskytl problém, vždy mi vše Jana vysvětlila, poradila, hledali jsme společnou cestu k jiné aplikaci informací do programu a celkového nastavení programu. Jako zakončení projektu mi Jana pomáhala připravit prezentaci pro představení nastavených procesů firmě.
I z nepředstavitelného projektu s takovým množstvím informací a nastavování byla Jana vždy profesionální, trpělivá, na schůzky přišla pokaždé s velmi dobrou náladou.
Vedení od Jany mne velmi naplnilo a těším se na případnou další spolupráci.“
Petra Průšová CEO, Kantar Czech Republic
Komplexní řešení HR v kooperaci s korporátní HR strategií. Vytváření a nastavování HR projektů, implementace HR systémů. Nastavení jednotné HR strategie při reorganizaci firem pod mateřskou společností. Zajištění interní komunikace změn. Krizový HR management.


„Jana mi byla za relativně krátkou společnou dobu velkou oporou při aktivitách spojenými s restrukturalizaci TNS v rámci sítě Kantar. Byla vždy orientovaná na lidi, jejich zájmy stavěla vždy do středu svých aktivit. I do budoucna budu ráda spolupracovat s profesionály jako je Jana“.
Jiří Daníček Trenér a kouč, ředitel Human Balance Academy
"Spolupráce s Janou Strnadovou pro mě vždycky hodně vybočovala. Jako trenér a kouč poznávám ročně desítky firem a desítky HR manažerů. Ne vždy ale jde spolupráce jako po másle. Jana má vždycky jasno. Ví o lidech v týmu vše, protože si získala jejich důvěru. Když objednává trénink, přesně ví čeho, u koho a čeho je potřeba dosáhnout. Dokáže ve firmě uspořádat přesně tu akci, která je potřeba a ušetřit tak peníze za zbytečné tréninky, a navíc i čas těm, kdo by se jich pak účastnili. I z komunikace s účastníky tréninků jsem pochopil, že ji berou jako partnera pro svůj rozvoj, a navíc silnou osobnost, která jim umí zařídit to, co potřebují."
Jana Batelová Obchodní ředitelka Kariéra s.r.o.
Diagnostika vybraných kandidátů. Využití baterie osobnostních testů. Osobní konzultace s kandidáty, rozbor výsledků, vytváření závěrečných zpráv pro klienta i kandidáta, doporučení.


"S Janou Strnadovou spolupracujeme již třetím rokem. Poskytuje pracovní poradenství pro naše uchazeče, kteří hledají práci. Vždy je správně nasměruje v jejich budoucí kariéře. Organizuje pracovní a psychologickou diagnostiku na vybrané kandidáty pro naše klienty, a velmi jim tím pomáhá vybrat toho nejkvalitnějšího. Pracovní diagnostiku vždy naplánuje klientům i uchazečům „na míru“ dle jejich profilu, očekávání a druhu zkušeností, které je třeba posoudit. Byla při zrodu projektu Kariéra TIP, kde se velmi podílela na personálním marketingu a celkovém zpracování tohoto projektu a správném zacílení. Je autorkou poradních článku na personálním portálu kariera.eu. S její prací a výstupy jsou spokojení nejen společnosti, které hledají vhodné kandidáty, ale i uchazeči, kteří ve své kariéře tápou. Je to opravdu profesionálka, kterou mohu vřele doporučit."
Nahoru