Nacházíte se zde: Úvod Příběh

„Nemotivovaní lidé jsou jako vyhaslé svíčky v motoru. Vše je na svém místě, ale nejedete.“

Příběh

Jana Strnadová - HR službyPersonalistika je můj profesní život. Baví mě a naplňuje, protože je různorodá a neustále se vyvíjí. Jediné, s čím jsem vždy bojovala, je její pověst. HR nemá dobré jméno u zaměstnanců a je to pochopitelné. Často vytváří byrokratickou zátěž, která nic nepřináší a odvádí zaměstnance od vlastní práce. Příčinou může být neznalost toho, co HR přináší, jakou podporu a péči může zaměstnancům poskytnout a jaký je jeho hlavní přínos pro firmu.

Podstatou personální práce je práce s lidmi a to neznamená jen náborové a administrativní činnosti, ale spoustu dalších, pomáhajících vytvářet motivované, produktivní a loajální zaměstnance. Díky své praxi jsem si ověřila, že ne vše co dobře funguje v jedné společnosti, bude vhodné a plně funkční v jiné. Vždy je třeba přihlédnout k lokálním podmínkám, historii firmy, kultuře a jejím hodnotám.

A protože jsem nechtěla jen nečinně sedět a poslouchat, jak HR nefunguje, přimělo mě to založit projekt Drive4HR, který jak název napovídá, dává personalistům správný drive dělat svou práci jinak. Pomáhá jim rychle získat nové dovednosti a měnit přístup k jednotlivým činnostem.

Je uspokojující vidět, jak se myšlenky mění v nápady, ty se následně realizují a vznikají výsledky, které firmě pomáhají dosahovat lepších výkonů a výsledků. Personalisté rostou ve své odbornosti a firmy získávají hodnotné HR, které se stává důvěryhodným rádcem i partnerem pro byznys.

Ráda pomůžu vašemu HR vytvářet prostředí, které z firmy dělá atraktivního zaměstnavatele a místo, kde chtějí lidé pracovat.

Nebojte se změnit k lepšímu…  

Jana Strnadová
Interim HR manager
Mentor a průvodce HR

Všechna řešení se do škatulek nevejdou. Nenašli jste řešení vašich potřeb?
Ráda si přijdu vyslechnout, jaké jsou…

     

Nahoru